Kultura w sieci
Ikona Laptop i komórka
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Ikona Zwój papieru
Konkursy
Ikona Nagroda

Aktualności Drukuj Zapisz

Festiwal Produktu Lokalnego - relacja i zdjęcia

W minioną sobotę – 7 sierpnia 2021 roku, w Kamionce, po raz kolejny zorganizowano imprezę, której mottem przewodnim była promocja wyrobów lokalnych wytwórców produktów spożywczych i rękodzielników. Podczas imprezy „Festiwal Produktu Lokalnego LGD Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem”, na stoiskach zlokalizowanych w samym centrum Kamionki (parku miejskim), zaprezentowało się około 60 wytwórców, którzy prezentowali swoje wyroby.  Było bardzo smacznie i kolorowo.

Na stoiskach można było zobaczyć bogaty wachlarz produktów - od rękodzieła, poprzez wyroby garmażeryjne, miód, a na winie z miejscowej winnicy skończywszy. Przekrój promowanych wyrobów był naprawdę bardzo szeroki i dlatego też ślicznie w tym miejscu dziękujemy wszystkim Wystawcom i przybyłym Gościom, którzy tego dnia odwiedzili Kamionka. Zarówno tych z powiatu lubartowskiego, jak i bardziej odległych rejonów.

Centrum Kamionki tętniło tego dnia niesamowitym życiem, czemu z pewnością sprzyjała panująca aura pogodowa.

Przedstawiciele gminy Kamionka składają gorące słowa uznania i podziękowania za świetną kooperację podczas przygotowań do wydarzenia, jak i wykonaną pracę w dniu samej imprezy wszystkim aktywnym Osobom i organizacjom, przedstawicielom wszystkich gmin.

W tym miejscu należy serdecznie podziękować Panu Prezesowi Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” – Panu Leszkowi Zielińskiemu oraz naszym jednostkom organizacyjnym – Centrum Kultury w Kamionce i Miejskiej Bibliotece w Kamionce oraz powiatowi lubartowskiemu.

 

Dziękujemy też wszystkim patronom medialnym, którzy pomogli wypromować to wydarzenie. I już dziś, korzystając z okazji, zapraszamy w przyszłości do gościnnej Kamionki!

 

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, której autorem jest Pan Paweł Bator.

Autor: Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce
Powrót